1 may 2025-ci il tarixindən etibarən Səfirliyin konsulluq bölməsinə müraciət etmək istəyən şəxslər mütləq şəkildə əvvəlcədən Elektron Növbə Portalı vasitəsilə növbə təyin etməlidirlər
Bildiriş
1 may 2025-ci il tarixindən etibarən Səfirliyin konsulluq bölməsinə müraciət etmək istəyən şəxslər mütləq şəkildə əvvəlcədən Elektron Növbə Portalı vasitəsilə növbə təyin etməlidirlər.
Bunun üçün müraciətçilər https://ashgabat.mfa.gov.az internet səhifəsinə daxil olaraq qəbul üçün müvafiq tarix və saat seçməlidirlər.

Starting from May 1, 2025, citizens wishing to apply to the consular department of the embassy will definitely need to register in advance through the Electronic Appointment Portal
Notice
Starting from May 1, 2025, citizens wishing to apply to the consular department of the embassy will definitely need to register in advance through the Electronic Appointment Portal. In order to do so, applicants are requested to visit https://ashgabat.mfa.gov.az and select a suitable date and time for their appointment.